Jeśli cenisz piękno przyrody, a nadbałtyckie miejscowości kojarzą Ci się z czymś więcej niż leniwe plażowanie, na jesienny urlop nad morzem wybierz Sarbinowo. Ta nadmorska miejscowość zachwyci Cię nie tylko przejrzystymi wodami, ale też ukształtowaniem terenu i bogatą ofertą apartamentów nad morzem.

Sarbinowo to urokliwa wieś leżąca pomiędzy Kołobrzegiem a Mielnem, której niezwykłe walory krajobrazowe docenią amatorzy niezakłóconego relaksu oraz aktywnego wypoczynku. Otoczenie zielonego lasu i szumiącego morza, a także czyste plaże i piękne klify sprzyjają wielogodzinnym wędrówkom oraz zachęcają do uprawiania nordic walkingu. Miłośnicy przyrody mogą tu też obserwować rzadkie gatunki ptactwa wędrownego, a podróżnicy spragnieni żeglarskich przygód mają do dyspozycji pobliskie jezioro Jamno.

Sarbinowo, choć małe, dysponuje bogatą bazą noclegów nad morzem (w tym apartamentów z widokiem na morze). Nic dziwnego – do tej czarującej miejscowości, znajdującej się na obszarze chronionego krajobrazu w Koszalińskim Pasie Nadmorskim, każdego roku przybywają liczni turyści.

Sarbinowo – nadmorska osada, która zachwyca urodą

Chcesz mieć gwarancję spokojnego wypoczynku i zależy Ci na przystępnych cenach? Zdecyduj się na apartamenty w Sarbinowie – będą doskonałą alternatywą dla noclegów w Kołobrzegu czy pobliskim gwarnym Mielnie. Jeśli zdecydujesz się na nowoczesne apartamenty nad morzem z oferty Sun&Snow, możesz dodatkowo otrzymać rabat za rezerwację przez internet.

Przestronne apartamenty w Sarbinowie z pewnością spełnią Twoje oczekiwania – szczególnie, gdy szukasz noclegu nad morzem dla całej rodziny. Rodzice z dziećmi mogą wybrać apartamenty przy ul. Południowej, które wygodnie i bezpiecznie ugoszczą 3 lub 4 osoby. Te komfortowo położone apartamenty w Sarbinowie dzieli od morza i piaszczystych plaż zaledwie 200 metrów, a okolica obfituje w atrakcyjne przyrodniczo tereny zielone. Z łatwością dotrzesz stąd także do stadniny koni oraz minizoo, w którym mieszkają m.in. pawie, kozy, świnki wietnamskie, bażanty i struś afrykański.

Apartamenty w Sarbinowie są też znakomitą bazą wypadową na szlak zabytków architektury i początków osadnictwa rybackiego. Warto wiedzieć, że Sarbinowo – nadmorska miejscowość o historii sięgającej XIV w. – kryje wiele pereł architektury. Z okresu dawnego osadnictwa rybackiego zachowała się m.in. sarbinowska chata rybacka, kryta strzechą. Ponadto przy ul. Nadmorskiej w Sarbinowie mieści się zabytkowy neogotycki kościół z wysoką wieżą o ciekawej bryle.

To jednak nie wszystkie atrakcje, które znajdują się w pobliżu apartamentów w Sarbinowie. Zaledwie dwa kilometry dalej, w miejscowości Chłopy, można podziwiać tradycyjny układ rybackiej osady, zaś w Mielnie – zrewitalizowane grodzisko słowiańskie.

Szukasz noclegów w innej miejscowości? W bogatej bazie Sun & Snow znajdziesz doskonale zlokalizowane apartamenty nad morzem, apartamenty w górach, a także noclegi na Mazurach i w popularnych miastach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ