Mój Psi-jaciel

Mój Psi-jaciel

Pies od czasów pradawnych był przyjacielem człowieka. Praktycznie to pierwsze udomowione przez człowieka zwierze. Człowiek przysposobił psa jeszcze przed tym zanim udomowił kury czy kaczki. W toku ewolucji nawiązała się szczególna więź pomiędzy pomiędzy psem a człowiekiem. Czworonogi nauczyły się wyczuwać nastroje swoich ludzkich przyjaciół. Stąd dzisiaj, w epoce niezwykle funkcjonalnych produktów, człowiek szuka dla swojego pupila w sklepach internetowych jak najlepszych akcesoriów, chcąc dla psiego przyjaciela jak najlepiej. A producenci i sprzedawcy dwoją się i troją, aby zaproponować jak najlepsze produkty – regulowane obroże dla psa, wygodne szelki dla psa Warszawa.

Podwójna smycz dla psa – koniec z poplątaniem

Marka All for dogs oferuje komfortowe smycze dla psów. Smycze solidne, wytrzymałe i sprawdzone. Nie ograniczające ruchów. Wyposażone w specjalne ledowe oświetlenie – bardzo praktyczne podczas spacerów, szczególnie wieczornych. Smycze obszyte miękkim ortalionowym materiałem, który nie podrażnia skóry. To również udogodnienie dla właściciela psa, który z łatwością może utrzymać na smyczy swojego pupila. Smycze dla psów tej marki powstały z myślą o specyfice zwierzaków, które potrzebują na spacerze bardzo dużo swobody. Dlatego produkty te nie ograniczają ich ruchów. Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem jest również podwójna smyczdla psa – przeznaczona dla dwóch psów. Zazwyczaj dwie oddzielne smycze generują dużo problemów, na przykład ryzyko poplątania. Podwójna smycz dla psa ma specjalną piankową rączkę ułatwiającą trzymanie. Do wyboru są również klasyczne smycze wielofunkcyjne, smycze sportowe z rączką, smycze z pętlami i inne.

Obroże dla psa – regulowane, wygodne

Praktyczne i komfortowe obroża półzaciskowa dla psa z regulowanymi zapięciami. Obroże półzaciskowe w stylu sportowym. Oto obroże stworzone zmyślą o wygodzie Twojego czworonoga. Produkty, które są przede wszystkim wygodne dla zwierzęcia. Które nie są dla niego katorgą. W których pies czuje się swobodnie i jest zadowolony. To obroże z obszyciem ortalionowym i ledowe. Testowane najpierw na zwierzętach i dopiero wprowadzone do sklepu.

Szelki dla psa Warszawa – dla małych i dużych psów

A oto szelki. Szelki dla psa Warszawa. Wygodne rozwiązanie dla różnego typu psów. Zarówno dla małych Yorków, jak i psów większych. Wygodne. Regulowane. Bezpieczne. Wysokojakościowe. Stworzone z atestowanych komponentów. Szelki norweskie. Bardzo miękkie i odporne na pogodę różnego rodzaju. Na deszcz. Na śnieg. W różnych rozmiarach. Klasyczne i sportowe.

Akcesoria – pas do biegania za psem, uchwyt do roweru

Właściciel czworonoga, który lubi spacery ze swoim pupilem, nie lubi stać w miejscu, a przeciwnie – jest gotowy pobiegać za swoim psem, chętnie zaopatrzy się w dodatkowe akcesoria dla czworonogów. Akcesoria trwałe, wytrzymałe i odporne na różne warunki atmosferyczne. Gwarantujące nie tylko świetną zabawę, ale także bezpieczeństwo. Akcesoria, które polubi niejeden czworonóg. Na przykład samochodowy pas bezpieczeństwa dla psów, pas do biegania za psem czy uchwyt do roweru dla psa.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij