Jesienny wypoczynek doskonale sprawdzi się u każdego, kto lubi krótkie wyjazdy weekendowe bez konieczności aranżowania dodatkowego urlopu. Sprawdzi się tak naprawdę niezależnie od tego, jak intensywny był dla nas sezon wakacyjny i czy gdziekolwiek do tej pory byliśmy. Wydaje się, że jesień jest smutną i deszczową porą roku, ale przecież wcale nie musi tak być! Wybierając odpowiedni ośrodek wypoczynkowy można zapewnić sobie szereg atrakcji także w deszczowe dni. Warto złapać ostatnie słoneczne chwile przed zimą w cudownym otoczeniu górskiej przyrody, a także zrelaksować się dzięki dostępnym zabiegom z zakresu odnowy biologicznej w jednym z miejscowych ośrodków. Warto pozwolić sobie na luksus wypoczynku samemu, we dwójkę, lub nawet całą rodziną korzystając z szeregu różnych atrakcji.

Wyjazd w Beskidy jesienią – naprawdę warto!

Hotel w Beskidach to idealna propozycja dla każdego, kto lubi aktywny wypoczynek i kto preferuje spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Wybierając się w tę okolicę można jeszcze przed wyjazdem zaplanować ścieżki, które będzie chciało się przejść i miejsca, które się odwiedzi. Z wyjazdu wróci się będąc naładowanym pozytywną energią, a co najważniejsze – wypoczętym i przygotowanym na nowe wyzwania codzienności.
Wyjazd w Beskidy to jednak propozycja nie tylko dla osób lubiących chodzić po górach. Wybierając hotel Spa w górach możemy podziwiać wspaniałe widoki jednocześnie relaksując się w centrum odnowy biologicznej. Taka opcja jest w szczególności dedykowana tym osobom, które są zmęczone długimi tygodniami pracy i chciałyby w końcu zrobić coś dla siebie – jednocześnie zadbać o swój wygląd, odpocząć i zrelaksować się spędzając weekend w pięknym i zacisznym zakątku w górach. To także rewelacyjna propozycja na wypad we dwoje po to, aby móc spędzić ze sobą trochę więcej czasu w romantycznej oprawie.

Zapewnij sobie jesienny wypoczynek 3

A gdy pogoda naprawdę okaże się niezbyt korzystna…

Ponieważ pogoda faktycznie może nam nie dopisać, na jesienną wyprawę warto wybrać ośrodek, który dostarczy nam różnych atrakcji. Szukając takiego miejsca w Beskidach warto zwrócić uwagę na hotel z basenem, ośrodek w wysokim standardzie z dodatkowymi udogodnieniami albo też zapleczem SPA. Taki jest właśnie Hotel Belweder w Ustroni. Już sama lokalizacja jest atrakcyjna ze względu na wspaniałe, górskie widoki. Hotel Belweder to piękny i nowoczesny obiekt, który oferuje nam strefę Wellness & SPA, różnego rodzaju zabiegi, a także basen hotelowy oraz saunę. To także miejsce ze świetnym zapleczem gastronomicznym, gdzie pobyt można sobie urozmaicić korzystając z pysznej kuchni w restauracji. Hotel posiada także własny klub muzyczny oraz lobby bar. Wśród udogodnień dla dzieci można liczyć na plac zabaw, a także na specjalny pokój dedykowany do zabawy dla najmłodszych. Obiekt ten posiada pięć gwiazdek i jest idealną propozycją wypoczynku w luksusie, w otoczeniu wspaniałych górskich krajobrazów.

Zapewnij sobie jesienny wypoczynek 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ